czyszczenie wanny akrylowej

Wesołe Miasteczko

Temat: Kamień Uniwersalny, do czyszczenia i polerowania szukam........KUPIE....... Polecam...
Rewelacyjny środek czyszczący do wszystkich powierzchni, bardzo wydajny, ekologiczny!
...wchodząc do kuchni z puszką Kamienia wyczyścimy ją kompleksowo.

Mocząc gąbkę i wytwarzając pianę czyścimy meble kuchenne wraz z uchwytami oraz przeszklonymi witrynami, które po umyciu pianą wycieramy wilgotnym lub suchym ręcznikiem. Kuchenkę wraz z piekarnikiem, bez względu czy jest to płyta ceramiczna czy kuchnia emaliowana, wyczyścimy perfekcyjnie z przepalonej żywności, tłuszczu
i wszelkiego innego brudu w ten sam sposób wytwarzając na gąbce pianę i pocierając przypalone miejsca, dociskając tam gdzie brud mocno przywarł.

Wszystkie sztućce, platery, posrebrzane i srebrne przed-mioty będą idealnie czyste i błyszczące. Przedmioty z two-rzyw sztucznych, lodówki, mikrofalowe kuchnie, plastikowe czajniki i wszystko co wymaga czyszczenia na pewno po zastosowaniu kamienia odzyska swój blask nowości.

Po kompleksowym wyczyszczeniu możemy się zabrać za łazienkę. Podobnie jak poprzednio wchodzimy do łazienki i zaczynając od płytek ceramicznych wraz z fugami, poprzez umywalkę, wannę akrylową lub emaliowaną, kabiny prysz-nicowe zachodzące nalotem z wody wystarczy raz w tygo-dniu przed kąpielą wyczyścić aby oczy nasze przez następ-ne kilka dni cieszył widok spływającej wody nie pozosta-wiającej nalotu na kabinie. Baterie zlewozmywakowe, sedesy, lustra, podłogi bez względu czy są z kafli, linoleum czy płytek PCV, będziemy mieli perfekcyjnie wyczyszczone, wypolerowane i zakonserwowane. Powierzchnie wyczysz-czone nie zabrudzą się tak szybko.

Kamieniem należy czyścić okna wraz z szybą, nanosząc pianę na brudną powierzchnię a następnie wycierać wilgot-nym ręcznikiem a szybę do sucha suchą szmatką -gwaran-cja okien bez żadnych smug.

Zabrudzone tapety, ściany pomalowane farbami zmywal-nymi oraz wszelkie zabrudzone rzeczy możemy czyścić Kamieniem Uniwersalnym mając pewność, że nie zniszczy żadnej powierzchni. Wręcz przeciwnie - doprowadzimy ją do idealnego stanu.

Myjąc karoserię samochodu wyczyścimy go, wypoleruje-my i zakonserwujemy w jednym cyklu pracy.

Zabrudzenia smołą, smarem schodzą idealnie a niewiel-kie zarysowania po czyszczeniu są zupełnie niewidoczne.

Czyścić można również nagrobki i szyby kominkowe.
http://images35.fotosik.pl/123/97b09a16d5737c7b.jpg


KUPIE Takie coś bo jest naprawde rewelacyjne...
CIocia to używa i widziałem jak ze siany zmywała długopis i nie tylko ...
Użytkownik Lechuu edytował ten post 05 marzec 2010 - 15:23
Źródło: forum.vectraklub.pl/index.php?showtopic=103464Powered by WordPress, © Wesołe Miasteczko